Powrót do strony głównej
Informacje o naszej firmie Cennik i oferta naszej firmy Nasi klienci Niezbędne informacje Najnowsze informacje Kontakt z naszą firmą
Powrót do strony głównej
 

Oferta iNET@home


iNET@home to usługa szybkiego dostępu do Internetu w domu. Usługa jest przeznaczona dla mieszkańców budynków wielorodzinnych i osiedli mieszkaniowych. Dostęp do internetu realizowany jest w oparciu o kablową sieć komputerową której zakończenia wyprowadzone są w mieszkaniach lokatorów w postaci gniazdek komputerowych (RJ45).

Korzystając z iNET@home zyskujesz wysokiej jakości dostęp w dwóch zróżnicowanych taryfach, o prędkościach od 240kbps do 1024kbps. Jednak iNET@home to nie tylko dostęp do internetu, to także szereg usług dodatkowych:

  • własne konto pocztowe 100MB z ochroną przed wirusami oraz SPAM'em
  • miejsce na własne strony na serwerze www
  • stały adres IP.

W trosce o wysoką jakość świadczonych usług, nasza sieć budowana jest w oparciu o sprzęt najlepszych producentów, a nasze łącza "w świat" (ang:uplink) pochodzą od najlepszych w Polsce operatorów tranzytowych.

Usługa dostępna jest na terenie miasta Szczecina. Jeżeli w Twoim budynku istnieje już nasza sieć, to czas podłączenia Twojego mieszkania wynosi 5 dni roboczych. Wystarczy że wypełnisz formularz zamówienia. Jeśli jednak w Twoim budynku nie ma jeszcze naszej sieci, to czas potrzebny do jej wybudowania potrwa 3-4 tygodnie (przy czym warunkiem rozpoczęcia prac jest zebranie przynajmniej 6 potencjalnych abonentów). Jeżeli uważasz że dom w którym mieszkasz ma taki potencjał, to wypełnij formularz wstępnego zamówienia a my zbadamy zainteresowanie. Jeśli okaże się że chętnych jest dostatecznie dużo (min 6), to za 3-4 tygodnie będziesz miał w domu internet a dodatkowo otrzymasz bonus w postaci zwolnienia z abonamentu za internet (1 miesiąc za każdego abonenta któremu poleciłeś nasze usługi). Gdyby natomiast okazało się że w miejscu gdzie mieszkasz nie ma wystarczającej liczby chętnych aby uruchomić usługę iNET@home, sprawdź dostępność usługi iNET@air

Istnieje możliwość założenia dodatkowego łącza (przepustowość 64 kb/s) za dodatkową opłatą 24,40 zł brutto miesięcznie.

Cennik usług iNET@home.
   

 
: Internet w domu :
 
: Oferta iNET@home :
 
: Oferta iNET@air :
 
: Cennik iNET@home :
 
: Cennik iNET@air :
 
: Porównanie produktów :
 
: Dlaczego iNET :
 
: Zamówienie inet@home :
 
: Zamówienie inet@air :
 
: Regulamin :
 
©Image Electronics 2001-2008, Pl. Rodła 8 X p., 70-419 Szczecin, tel.(091) 432 4200, fax (091) 488 2175