Powrót do strony głównej
Informacje o naszej firmie Cennik i oferta naszej firmy Nasi klienci Niezbędne informacje Najnowsze informacje Kontakt z naszą firmą
Powrót do strony głównej
 

Oferta iNET@air


iNET@air to usługa szybkiego dostępu do Internetu drogą radiową. Usługa jest przeznaczona dla mieszkańców domków jednorodzinnych oraz tych osób w których miejscu zamieszkania nie ma dostępu do usługi iNET@home. Korzystając z iNET@air zyskujesz wysokiej jakości dostęp, o prędkości od 256kbps do 1Mbps.

     Jednak iNET@air to nie tylko dostęp do internetu, to także szereg usług dodatkowych (własne konto pocztowe 100MB z ochroną przed wirusami oraz SPAM'em, miejsce na własne strony na serwerze www, stały adres IP). W trosce o wysoką jakość świadczonych usług, nasza sieć budowana jest w oparciu o sprzęt najlepszych producentów, a nasze łącza "w świat" (ang:uplink) pochodzą od najlepszych w Polsce operatorów tranzytowych. Aktualnie, zasięg naszych nadajników pozwala na skorzystanie z iNET@air w następujących dzielnicach : Śródmieście, Niebuszewo, Łękno, Warszewo, Międzyodrze, Osowo, Słoneczne, Siadło Dolne. Sieć jest systematycznie rozbudowywana o kolejne nadajniki, dzięki czemu w niedługim czasie usługa dostępna będzie praktycznie w całym Szczecinie.
Sprawdź czy jesteś w zasięgu !
   

 
: Internet w domu :
 
: Oferta iNET@home :
 
: Oferta iNET@air :
 
: Cennik iNET@home :
 
: Cennik iNET@air :
 
: Porównanie produktów :
 
: Dlaczego iNET :
 
: Zamówienie inet@home :
 
: Zamówienie inet@air :
 
: Regulamin :
 
©Image Electronics 2001-2008, Pl. Rodła 8 X p., 70-419 Szczecin, tel.(091) 432 4200, fax (091) 488 2175